Rektörlüğümüz tarafından sürecin her basamağında öğrencilerimize çeşitli bilgilendirme e-mailleri gönderildi. Bu bilgilendirme e-mailleri, süreçle ilgili gelişmeler hakkında bilgi vermek ve öğrencilerin sürece katılımını artırmaya yönelikti. Rektörlüğümüz sürecin her adımında öğrencilerin ve personelin sorunlarını tek tek dinledi ve sorunlarına çözümler buldu. Gerek Öğretim Elemanıyla gerek Bilgi İşlem ekibiyle bu sorunları paylaştı ve bu sorunların hepsiyle ilgili çözüm önerilerinde bulundu. Rektörlüğümüz süreci çok iyi yönetti ve Uzaktan Eğitimin sürdürülebilmesi açısından her konuda destek sağladı.

Bilgi İşlem ekibimiz 7/24 öğrencilerimize destek vermektedir. Daha çok mail ile gerektiğinde telefon görüşmeleri ile öğrencilerimizin her sorusuna ivedi bir şekilde geri dönüş yapmaya devam etmektedir. Yine öğrencilerimiz ile devamlı olarak kılavuzlar ve videolar paylaşılmaktadır. Bilgi İşlem ekibi, sürecin her basamağında öğrencilerimizin sistemi etkin kullanmasına ve teknik sorunlarına cevap verdi.

Öğretim Elemanlarımız her bir öğrenciyle ayrı ayrı ilgilendiler ve her sorunlarına çözüm buldular. Sürecin geçeceğini ve derslerini aksatmamaları gerektiğini belirttiler.

Psikolojik Danışmanlık ve Rehabilitasyon Merkezimiz öğrenciler ile çevrimiçi görüşme sağlayarak onları motivasyonunu artırmaya yönelik çalışmalar yaptı.